JE NEJVYŠŠÍ ČAS KONAT!

Manifestace 26. 11.

Určitě nikoho z nás nenechává klidným, jak neúměrně rostou ceny potravin, elektřiny, plynu. Dokonce reálně hrozí úplný nedostatek energií. Hrozí, že celá řada podniků zkrachuje a lidé přijdou o práci a svůj příjem. Hrozí nám nedostatek všeho. Hrozí nám chladná zima. A přitom vláda nečiní patřičné kroky. Kde je jádro problému? Jaké je řešení se dozvíte na akci.

Zároveň zažijete pocit sounáležitosti v atmosféře s lidmi se stejnými potřebami a po skončení si můžete užít zajímavý hudební program.

Na této manifestaci vyslovíme směrem k vládě jasné požadavky, které je nutné okamžitě řešit a oznámíme následné kroky. Máme řešení, které citelně sníží ceny energie a potravin, vysokou inflaci. Dále na akci probereme další důležité oblasti, které nás akutně trápí.

26. 11. od 14:00

Praha – Letenská pláň

Naše země potřebuje konkrétní kroky a řešení.

JE NEJVYŠŠÍ ČAS KONAT!

Více o manifestaci

Pomozte šířit akci ve vašem okolí

Letáky a plakáty ke stažení a tisku

Barevné (.pdf)

A2A3A4A54x A6 na A4

Černobílé (.pdf)

A2A3A4A54x A6 na A4

Domácí tisk (.png)

A4 BarevnýA4 Černobílý

Videopozvánka

Stáhnout spot do počítače a dát ho kamkoliv na sociálních sítích můžete zde.

Facebook banner

Stáhnout banner můžete zde.

Výzva Letná 2022

Letná 2022

Přesně před 33 lety 26. 11. 1989 se shromáždil milion Čechů, Moravanů, Slezanů a Slováků na Letné za změnu režimu.

Spojme na Letné opět naši sílu. Vraťme demokracii smysl a pravý význam.

Pomozte šířit výzvu ve vašem okolí

Letáky a plakáty ke stažení a tisku

Program manifestace

Na akci vystoupí

  • Naši odborníci
  • Paralelní lékařská komora
  • Hosté ze Slovenska
  • Občané a podnikatelé
  • Hudebníci

Sdílejte s přáteli

Emailem

Srdečně zdravím!

Určitě nikoho z nás nenechává klidným, jak neúměrně rostou ceny elektřiny, plynu a potravin. Dokonce reálně hrozí úplný nedostatek energií. Hrozí, že celá řada podniků zkrachuje a lidé přijdou o práci a svůj příjem. Hrozí nám nedostatek všeho. Hrozí nám chladná zima. A přitom vláda nečiní patřičné kroky. Kde je jádro problému? Jaké je řešení? Přijďte spolu se svými přáteli v sobotu 26. listopadu ve 14:00 hodin na Letenskou pláň v Praze.
Dozvíte se proveditelné, efektivní řešení pro naše aktuální palčivé problémy. Představíme zde cestu k bezpečnému životu pro naše rodiny, pro každého z nás.
Zároveň zažijete pocit sounáležitosti v atmosféře s lidmi se stejnými potřebami a po skončení si můžete užít zajímavý hudební program.
Přijďte v co největším počtu, abychom dali naší vládě jasný vzkaz, že je nutné okamžitě řešit vysoké ceny energie a potravin, vysokou inflaci a další oblasti, které nás trápí.

Prosíme, přepošlete tento e-mail dalším a pozvěte co nejvíce lidí ze svého okolí.

Děkujeme za nás všechny.

Národní rada obnovy
NarodniRadaObnovy.cz

SMSkou (159 znaků)

Obcane CR! Energeticka krize ohrozuje nas zivot. Prijdte 26.11. od 14:00 na Letnou do Prahy podporit reseni odborniku. NarodniRadaObnovy.cz Posilejme SMS vsem!

Staňte se součástí a podpořte realizaci manifestace a další kroky Národní rady obnovy

Transparentní účet pro příspěvky na činnost spolku

251019718/0600

Úřady nám dělají překážky v založení spolku. Konkrétně soud shledal klamavost názvu ve výrazu „Národní“, což prý je navíc ve spojení se slovem RADA OBNOVY způsobilé vyvolat u veřejnosti mylnou domněnku, že jde o subjekt veřejného práva.

Podali jsme tedy odvolání, protože existuje celkem 91 spolků se slovem „Národní“ v názvu. Úřad nám tím úmyslně blokuje možnost zřídit spolek a transparentní účet. Proto jsme se dohodli se spřáteleným spolkem Aliance kulatého stolu na možnosti použít jejich transparentní účet pro příspěvky určené primárně na realizaci manifestace. Děkujeme AKS za tuto pomoc.

Přihlašte se k novinkám

Informace o zpracování osobních údajů