Konference Vracov – 19. 5. 2023

Vladimír Štěpán, Zdeněk Jandejsek, Ivan Noveský, Petr Bohuš a další významní hosté jako je vizionář a ekonom prof. Peter Staněk, vojenský analytik Martin Koller, jaderný fyzik Jaroslav Novák, vydavatel časopisu Zem&Vek a slovenský národní obroditel Tibor Eliot Rostás a další…

Akce se koná v Moravském vinařském městě Vracov (Kinosál Vracov, Náměstí Míru 58) v pátek 19. 5. 2023 v 18 hodin.

Na akce je věnovaná nejen aktuálním událostem ale i hledání řešení současné situace. Pro ty kteří se nedostanou na akci je připraven on-line přenos na webu Národní rady obnovy a na mnoha dalších platformách (Paralelne.cz, Petr Bureš TV, Modrý Jelen a dalších).

Více info a akreditace pro novináře na info@narodniradaobnovy.cz


Staňte se součástí a podpořte realizaci manifestace a další kroky Národní rady obnovy

Transparentní účet pro příspěvky na činnost spolku

251019718/0600

Úřady nám dělají překážky v založení spolku. Konkrétně soud shledal klamavost názvu ve výrazu „Národní“, což prý je navíc ve spojení se slovem RADA OBNOVY způsobilé vyvolat u veřejnosti mylnou domněnku, že jde o subjekt veřejného práva.

Podali jsme tedy odvolání, protože existuje celkem 91 spolků se slovem „Národní“ v názvu. Úřad nám tím úmyslně blokuje možnost zřídit spolek a transparentní účet. Proto jsme se dohodli se spřáteleným spolkem Aliance kulatého stolu na možnosti použít jejich transparentní účet pro příspěvky určené primárně na realizaci manifestace. Děkujeme AKS za tuto pomoc.