Martin Koller – Analýza prezidentských kandidátů

Novoroční rozbor kandidátů na prezidenta s expertem na obranu a bezpečnost Martinem Kollerem v novém pořadu „K věci“ věnovanému aktuálnímu dění. Jeho pohled na prezidentskou kampaň. „Nemáme žádného vlasteneckého kandidáta“. Nacházíme se v nejhorším období od roku 1945.

V případě že vám prohlížeč nezobrazí video, povolte cookies, nebo klikněte na alternativní odkaz na YouTube zde: https://www.youtube.com/watch?v=EE96gAw0EYQ&t=1s.


Staňte se součástí a podpořte realizaci manifestace a další kroky Národní rady obnovy

Transparentní účet pro příspěvky na činnost spolku

251019718/0600

Úřady nám dělají překážky v založení spolku. Konkrétně soud shledal klamavost názvu ve výrazu „Národní“, což prý je navíc ve spojení se slovem RADA OBNOVY způsobilé vyvolat u veřejnosti mylnou domněnku, že jde o subjekt veřejného práva.

Podali jsme tedy odvolání, protože existuje celkem 91 spolků se slovem „Národní“ v názvu. Úřad nám tím úmyslně blokuje možnost zřídit spolek a transparentní účet. Proto jsme se dohodli se spřáteleným spolkem Aliance kulatého stolu na možnosti použít jejich transparentní účet pro příspěvky určené primárně na realizaci manifestace. Děkujeme AKS za tuto pomoc.